czwartek, 22 października 2009

Teatr Akademicki UW w Harendzie

W najbliższą niedzielę, czyli 25.X w Piwnicy Harendy Teatr Akademicki UW odbędzie się spektakl "Na cześć młodości". Nie bardzo umiem napisać coś więcej, bo niewiel więcej wiem.

Tak, czy siak zapraszam w imieniu Finki, która wystąpi i zaśpiewa.

4 komentarze:

Krzysztof_F pisze...

zapomniałem napisać, że o 18

Kurson pisze...

Będzie Gołąb? :-)

Kurson pisze...

A, Krzychu - możesz łatwo edytować posty po ich napisaniu chyba? Ja mam taką możliwość na pewno.

Pozdro!
Q

Krzysztof_F pisze...

nie wiem, czy będzie. I mała zmiana. Jednak o 19