W najbliższą niedzielę, czyli 25.X w Piwnicy Harendy Teatr Akademicki UW odbędzie się spektakl "Na cześć młodości". Nie bardzo umiem napisać coś więcej, bo niewiel więcej wiem.
Tak, czy siak zapraszam w imieniu Finki, która wystąpi i zaśpiewa.
czwartek, 22 października 2009
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
4 komentarze:
zapomniałem napisać, że o 18
Będzie Gołąb? :-)
A, Krzychu - możesz łatwo edytować posty po ich napisaniu chyba? Ja mam taką możliwość na pewno.
Pozdro!
Q
nie wiem, czy będzie. I mała zmiana. Jednak o 19
Prześlij komentarz