czwartek, 22 października 2009

Koncert - Piotr Wojtasik & Goście

Słuchajcie! Już 26i 27 października (poniedziałek i wtorek), w klubie Tygmont będzie grał Piotr Wojtasik. Kim jest ten człowiek? Jeden z lepszych jazzowych trębaczy w Polsce, prywatnie bezpośredni w kontaktach, fajny gościu.

A jak muzycznie? Ja polecam. Dla porządku podam jeszcze skład:

Piotr Wojtasik - tp, Maciej Sikała - ts, ss, Wayne Dockery - b, John Betsch - dr

Gdzie: Tygmont, ul. Mazowiecka 6/8, Warszawa
Kiedy: 26 i 27 X 2009, godz. 20:00
Za ile: wstęp wolny!

Zapraszam!

2 komentarze:

Luqanus pisze...

Znalazłem ten adres na www.żal.pl. Fajna stronka, chociaż brak mi "przycisku dodaj jako stronę startową". Przydałby się na wypadek, gdyby ktoś chciał ustawić ten, nie bójmy się tego słowa, wortal, jako stronę startową. Jestem pewien, że jest wielu takich ludzi, trzeba im to ułatwić. A na koncert nie wiem czy wpadnę, bo mam mnóstwo zajęć :( Pozdrowienia dla admina.

Oddany przyjaciel, choć znudzony, dlatego piszący takie teksty,

Łukasz Z.

PS. Zachęcam cię do nakręcenia spirali nienawiści pisząc komentarze na moim blogu, hipokrytyk.blox.pl.

Kurson pisze...

Nie chce mi się wierzyć, że pan Hipokrytyk ma "za dużo" zajęć :-)