sobota, 10 października 2009

Feelin' The Blues

Feelin' The Blues to autorska audycja prowadzona przez Sławka Turkowskiego i Antka Kurka. Zgodnie z nazwą prezentuje muzykę bluesową, tę tradycyjną, jak i nagrywaną w 21 wieku, choć pojawiają się również inne akcenty - jazzowe, soulowe, czasem rockowe.

Chętnych zapraszam do słuchania na falach internetowego Radia Jazz FM, w każdy poniedziałek o godzinie 21:00.

Niezbędne adresy:

Gdzie słuchać radia?
Strona audycji (zapowiedzi i szczegółowa playlista granych utworów z poprzednich wydań)
Starsze audycje (do pobrania i odsłuchania)

Zapraszam do słuchania!
Kurson

2 komentarze:

Kurson pisze...

Podaję link do ostatniej audycji (do końca października umieszczam tu, w komentarzach; potem nowy post na każdy miesiąc będzie).

http://www.sendspace.pl/file/0fbac8db2dbeeed77754153

Miłego słuchania, wrażenia zawsze chętnie usłyszę :-)

Kurson pisze...

Zapraszam dziś na kolejną odsłonę audycji Feelin' The Blues. Dzisiaj trochę klasyki bluesowego pianina, nowości zza oceanu i gitarowy klasyk - T-Bone Walker.

Linki już podałem.

Do usłyszenia!