hej!
generalnie jak większoś warszawiaków już wie dnia jutrzejszego (11.11 środa) pod kościołem Św. Anny w namiocie odbywa się koncert zespołu Pustki, na który wstep jest darmowy.
rozpoczęcie o godz. 19.30.
Ja tam się wybieram głównie z ciekawości, a że za darmo to czemu nie? Można się przekonać co to za zespół, który jest ostatnio popularny i chwalony przez krytyków.
próbka:
http://www.youtube.com/watch?v=tbkmL7QOxtM
pozdrawiam Sylwia!
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
3 komentarze:
Dodajmy, że koncert odbywa się z okazji Święta Niepodległości i jest połączony z wystawą "Wojenne rozstania" (historie wojenne 7 rodzin) oraz pokazem filmów z II W.Ś. w tle.
Klik! http://muzhp.pl/aktualnosci/270/iv-przystanek-niepodleglosc.html
tak tak, najwazniejsze, że to powód aby wyjść z domu, bo zapewne będzie na co popatrzeć:)
Ej, nie byłem, bo pogoda tragiczna była... Jak może padać w taki dzień?!
Prześlij komentarz