Już w tę niedzielę, w klubie Hybrydy odbędzie się czterdziesta (!) impreza z cyklu Warsaw Blues Night - gorąco wszystkich zapraszam, zwłaszcza, że wykonawcy są bardzo gorący!
Wieczór rozpocznie zespół J.J. Band, czołowy polski zespół bluesowy, po nim na scenę wkroczy Paul Lamb & The King Snakes (z UK), który na pewno wszystkich rozkołysze i porwie do tańca!
Nie będę wam na tacy podawał ich nagrań, sami poszukajcie na YouTube.
Konkrety:
kiedy: 22 listopada 2009, godz. 19.00
gdzie: Hybrydy, ul.Złota 7/9
bilety: w przedsprzedaży 20 zł, w dniu koncertu 30zł, studenci i uczniowie 20zł
Będzie czad! Ja na pewno będę :-)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
Koncerty były super! Żałujcie, że nie przyszliście, była opcja potańczyć przy naprawdę dobrej muzie.
Krąży plotka, że to była ostatnia edycja, ale ja mam nadzieję, że to nieprawda. Gdyby tak - straciliście ostatnią okazję na WBN! Zgroza!
Prześlij komentarz