wtorek, 17 listopada 2009

40 Warsaw Blues Night

Już w tę niedzielę, w klubie Hybrydy odbędzie się czterdziesta (!) impreza z cyklu Warsaw Blues Night - gorąco wszystkich zapraszam, zwłaszcza, że wykonawcy są bardzo gorący!

Wieczór rozpocznie zespół J.J. Band, czołowy polski zespół bluesowy, po nim na scenę wkroczy Paul Lamb & The King Snakes (z UK), który na pewno wszystkich rozkołysze i porwie do tańca!

Nie będę wam na tacy podawał ich nagrań, sami poszukajcie na YouTube.

Konkrety:
kiedy: 22 listopada 2009, godz. 19.00
gdzie: Hybrydy, ul.Złota 7/9
bilety: w przedsprzedaży 20 zł, w dniu koncertu 30zł, studenci i uczniowie 20zł


Będzie czad! Ja na pewno będę :-)

1 komentarz:

Kurson pisze...

Koncerty były super! Żałujcie, że nie przyszliście, była opcja potańczyć przy naprawdę dobrej muzie.

Krąży plotka, że to była ostatnia edycja, ale ja mam nadzieję, że to nieprawda. Gdyby tak - straciliście ostatnią okazję na WBN! Zgroza!